Етикетка - ця та «дрібниця» в зовнішньому вигляді будь-якого товару, яка змушує потенційного покупця затримати свій погляд на продукції тієї або іншої фірми і формує перше враження про неї. Саме етикетка часто визначає успіх того чи іншого товару. Тому її створенню, варто приділяти особливу увагу.

Якщо ви коли-небудь замовляли для своєї компанії продукцію з фірмовим логотипом, то напевно знайомі з терміном «флексографія». Даний метод відноситься до високого друку і може наноситися практично на будь-який матеріал: папір, самоклейний папір, термопапір, картон, металізовані матеріали, фольгу, целофан, полімерні плівки.

Флексодрук на пакетах виконується на спеціальному обладнанні. За час друку флексографічна машина одночасно друкує, лакує, і проводить висічку етикетки. Для флексодруку етикеток використовуються водні, спиртові або ультрафіолетові фарби.
Цей спосіб дозволяє отримати етикетку з друком в один колір, на етикетці може наноситися одночасно текстова інформація та штрих-код. Флексодрук - це високоякісне нанесення зображення, що забезпечує точне суміщення кольорів і акуратне відтворення дрібних елементів. Але це, звичайно, за умови застосування хорошого устаткування і матеріалів.

Отже, коротко зупинимося на основних перевагах флексодруку.

Простота технології, яка дозволяє виготовляти якісні етикетки, рулонні упаковки великими тиражами. Також варто відзначити низьку собівартість одного відбитка - барвистий шар дуже тонкий, тому витрата фарби мінімальна. Даний спосіб друку є одним з найбільш економічно вигідних в сфері повноколірного друку.

З точки зору реклами, флексодрук дозволить Вам зробити Ваш товар ще більш привабливим для потенційних покупців! Етикетка, надрукована таким методом, несе в собі не тільки основну інформацію про товар, але і прихований рекламний сенс.

Ще одна перевага флексодруку в Киеві буде дуже корисною для виробників у сфері харчової промисловості - екологічність друку, адже у виробництві використовуються тільки фарби на водній або спиртовій основі.

Компанія Веріас надає послуги з флексографічного друку етикеток, рулонних упаковок, повноколірних самоклейних етикеток.

Веріас - це поліграфія повного циклу, оснащена сучасним устаткуванням, що має великий досвід роботи в поліграфії. Використання сучасних технологій та досвіду кваліфікованого персоналу, розумна цінова політика - основні складові, які допоможуть отримати упаковку і етикетку, що відповідає якості вашої продукції!

Стратегія фірми в тому, щоб бути кращими у своїй галузі за якістю виробленої продукції та за рівнем обслуговування. Обирайте кращих!