Флексодрук: 5 головних переваг

Багато хто задається питанням: який спосіб друку краще вибрати - офсетний чи флексографію? Якщо з офсетним друком всі більш-менш знайомі, то флексографічний друк викликає деякі питання. Серед переваг офсетного друку - висока якість, доступна ціна, зручна технологія виготовлення друкарських форм. Ну а недоліками є проблеми з друком на полімерних плівках, фользі, неповне використання формату аркуша, неможливість суміщення великої кількості оздоблювальних операцій в одній машині. Флексографія - більш сучасний спосіб друку, який має багато переваг перед офсетним друком.

Що собою представляє флексодрук?

Флексографія є різновидом високого друку, яка використовує еластичні друковані форми і низьков'язку фарбу. Флексографські машини можуть бути вузькорулонні та широкорулонні. Також виділяють спеціалізовані листові флексографські машини, які призначені для друку на гофрокартоні та інших товстих пакувальних матеріалах.

Переваги флексодруку

1. Вузькорулонні машини містять велику кількість друкованих секцій (до восьми), а також додаткові модулі нумерації, трафаретного або офсетного друку. Це дає можливість захистити продукцію від підробок, друкувати складні замовлення тріадними металізованими фарбами або кльорами Pantone.

2. Флексодрук поєднує весь технологічний цикл в одному агрегаті і дозволяє кожному замовнику формувати оптимальну конфігурацію, яка відповідає потребам його виробництва. Машини для флексографічного друку комбінуються в лінію з модулями вирубки/висікання, видалення облоя, гарячого тиснення, ламінування, УФ-лакування і іншими пристроями.

3. Великий спектр матеріалів для друку: будь-який папір, картон, самоклеючі матеріали, металева фольга, полімерні плівки і навіть тканина.

4. Максимальне використання площі паперу, що дозволяє значно заощадити.

5. Можливість використання спиртових і водорозчинних фарб, які потрібні для виробництва упаковки для харчових продуктів.

Замовити флексодрук ви можете, звернувшись в компанію «Веріас». Ми гарантуємо якісне виконання робіт в найкоротші терміни, доступні ціни та креативне рішення ваших завдань!