Виробництво етикеток: який вибрати спосіб?

Як відомо, упаковка є обличчям продукції. Вибираючи етикетки для вашого товару, ви закладаєте фундамент для отримання прибутку в майбутньому. Тому дуже важливо з усією відповідальністю поставитися до поставленого завдання і довірити виробництво етикеток професіоналам.

Виробництво етикеток: вибираємо спосіб

Багатьох цікавить, який же спосіб виготовлення етикеток є більш економним, які етикетки будуть більш ефективними. Виробництво етикеток може здійснюватися двома способами: офсетним і флексодруком. Для того, щоб зрозуміти, який спосіб підійде саме для вас, потрібно правильно визначити завдання етикетки. Адже для деяких її видів взагалі недоцільно починати обговорення - офсет або флексодрук. Неможливо уявити друк в промислових обсягах етикетки на плівці або папері, що самоклеїться, офсетним способом або ж масове виробництво "сухої" етикетки.

Флексографічні машини використовують друкований матеріал в рулонах і, як правило, виводять готову продукцію у вигляді рулонів. Офсетний друк етикеток здійснюється на багатоколірних друкованих машинах формату А2 або А1, оздоблювальних лініями з пресами для тиснення, вирубних машинах, різальних лініях. І навіть якщо папір закуповується в рулонах, то в процесі він розрізається на аркуші, з якими здійснюється подальша робота.

Загалом, правила два: «суха» етикетка друкується офсетним способом, а самоклеюча - флексографічним. При виборі способу друку враховують безліч чинників. Зокрема, це складність макетів (барвистість, рівень якості, CMYK / Pantone), етикетувальна техніка.

Де замовити друк етикеток?

Виробництво етикеток в Україні здійснює компанія «Веріас». Ми надаємо широкий спектр послуг - від створення макета майбутньої етикетки або упаковки до її виготовлення. Використовуємо такі технології як: тиснення, ламінування, лакування, висікання, технологія рельєфного друку.

Також у нас ви можете замовити такі додаткові послуги як індивідуальний дизайн самоклеючої етикетки та рулонної упаковки. Гарантуємо високий професіоналізм співробітників, індивідуальний підхід і доступні ціни. Ми зробимо все для того, щоб ви стали нашим постійним клієнтом.

Замовляйте виготовлення етикеток зараз на сайті або зв'язавшись з менеджерами за контактними телефонами.