Компанія «Веріас» пропонує сучасний друк стікерів та термоетикеток

Друк стікерів та термоетикеток – це питання, що вимагає продуманості, адже зовнішній вигляд товару, в першу чергу, привертає увагу покупця та налаштовує його на покупку.

Термоетикетка – це етикетка, що наклеюється на товар і складається з кількох шарів:  верхнього шару, чутливого до температури, і нижньої підкладки. Найчастіше такі етикетки виготовляються у рулонах.

На верхній чутливий шар наноситься зображення, штрих-код, логотип або певний текст. Під паперовим шаром знаходиться спеціальний клей, що дозволяє легко наносити етикетку на різні поверхні. Розміщується наклейка на спеціальну основу, що дозволяє з легкістю відокремити етикетку від рулону.

Використовуються термоетикетки для ваг, а також для масового маркування товарів в харчовій промисловості.

Термоетикетки підходять для маркування продуктів з невеликим терміном придатності, оскільки вони є чутливими до світла, вологості та перепадів температури. При неправильному використанні маркування наклейки може втратити привабливий вигляд та читабельність. Особливо це стосується штрих-коду.

Термічні етикетки бувають типу ТОП і ЕКО.

Етикетки ТОП мають захисне покриття, що захищає зображення і саму етикетку від вологості, забруднення, пошкоджень. Такі етикетки придатні для використання в умовах підвищеної вологості. Ці наклейки здатні витримувати зміну температури від -40 ° С до + 70 ° С.

Цей тип етикеток можна наносити на різні поверхні, в тому числі жорсткі, вигнуті та нерівні. Найчастіше їх використовують для маркування рибних і м'ясних продуктів чи сирів.

Етикетки ЕКО не мають захисного шару, тому вони є чутливими до впливу температури. Найчастіше такі етикетки використовуються безпосередньо перед продажом товару, а також у випадку маркування продукції з незначним терміном придатності. Ці етикетки не підходять для маркування заморожених продуктів. Їх  перевагою є чіткість зображення, що важливо при нанесенні штрих-коду.

Рекомендується зберігати продукцію з етикеткою ЕКО в температурному режимі + 22 ° С (+/- 2 ° С), з рівнем вологості - 50% (+/- 5%) та зберігати її від попадання прямих сонячних променів.

Компанія «Веріас» здійснює друк етикеток та стікерів в широкому асортименті. Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати потрібний розмір і форму етикетки. Здійснюємо друк етикеток з будь-яким текстом, штрих-кодом, Вашим логотипом.

Наша компанія виконає замовлення на виробництво етикеток в короткі терміни, незалежно від обсягу тиражу.

Дізнайтесь більше про наші можливості та замовляйте друк етикеток та стікерів за телефонами, вказаними на сайті.