Бренд-скотч — просте вирішення безлічі проблем!

Захист продукції від підробки, збільшення інформативності, яскрава реклама — все це виконує простий та економний бренд-скотч. Безліч функцій — один предмет. Ми знаємо, як правильно привернути увагу покупців до вашої продукції. Відкрийте для себе просте вирішення складних питань.

Бренд-скотч - клейка стрічка, на яку наноситься логотип фірми або інша інформація, що дозволяє збільшити рівень інформативності пакування.

Найчастіше такий скотч застосовується для того, щоб зменшити вірогідність підробки продукції, запобігти крадіжкам і забезпечити збереження вантажу.

Щоб залучити потенційного клієнта потрібно постійно нагадувати про себе. Цю важливу функцію, добре як ніхто інший, виконує саме яскрава стрічка, що легко наноситься і вміщує на своїй площі всю необхідну інформацію.

Друк та виготовлення бренд-скотчу здійснюється двома способами. При верхньому друці логотип наноситься на проміжну сировину (майстер-роль). Для посилення міцності скотч з логотипом може бути покритий шаром захисного лаку. При цьому максимальна кількість кольорів для нанесення логотипу не перевищує три.

 Другий спосіб - міжшарова технологія, що має більш високу зносостійкість. В такому випадку зображення наноситься не на плівку, а на більш стійкий, підготований грунт.

 В середньому виготовлення такого скотчу займає 10-15 днів. Зображення наноситься на готові ролики скотчу. При цьому стандартні розміри брендового скотчу: ширина ролика — 48 або 24 мм, а довжина рулону 66 і 72 м, відповідно.

 Функціональність цього скотчу значно перевищує цінову політику. Скотч з логотипом компанії або товарним знаком продукції вигідно виділить вашу упаковку, додасть їй впізнаванності. Ви отримуєте відмінний рекламний матеріал і носій інформації за мінімальних фінансових затратах.

 Крім того бренд-скотч виконує функції звичайного скотчу, тобто служить захистом товару від розкривання та використовується для позначення або маркування товару, що спрощує роботу складу.

 Переваги використання скотчу з логотипом очевидні! Товар запам'ятовується, підвищується його привабливість для покупців, збільшується імідж самої компанії. Цей скотч стане в нагоді також при акційних розпродажах.

 Замовити виготовлення скотчу з логотипом сьогодні не складає проблеми. Проте, навіть, простий на перший погляд елемент може спрацювати на шкоду виробнику за неякісного виконання друку або при некомфортному використанні стрічки.

 Щоб реклама була яскравою, а стрічка легко та міцно трималась на продукції, замовляйте послугу друку фірмового скотчу в компанії “Веріас”.

 “Веріас” - це швидке та якісне виконання замовлень, оригінальні ідеї, зручні умови співпраці. Звернувшись одного разу, ви більше не шукатимете компромісів.

 Широкий асортимент можливостей та доступні ціни!

 Замовити оригінальний бренд-скотч за розумною ціною можна тут.