Рулонна упаковка - вагомий внесок в ефективність маркетингу

Про те, як багато значить упаковка у створенні іміджу продукції та надання товарного виду, знають всі виробники. Неважливо, який товар ви виготовляєте - косметика, харчові продукти або текстиль - в будь-якому випадку потрібно зробити продукцію впізнаваною і приваблюючою покупців. Саме в цьому і допомагає рулонна упаковка - найкраще рішення для товарів харчової, медичної, побутової промисловості. Будь-який покупець зверне увагу на барвисту рулонну упаковку з фольги чи еколіну, яка поєднує в собі надійність і естетичну привабливість.

Друк рулонної упаковки європейської якості здійснює компанія "Веріас". Великий досвід роботи, застосування інноваційних технологій та сучасне обладнання - це ті чинники, які допоможуть створити неповторний імідж вашої продукції.

Рулонна упаковка на кашованій фользі

Кашована фольга складається з декількох шарів. Зазвичай це харчова фольга й жиростійкий папір, склеєні особливим клеєм або мікровоском. До паперу (або замість нього) може додаватися поліетилен. Така упаковка має чудові властивості: стійкість до механічних впливів, стійкість до сонячного світла, жиру, вологи, газу, корозійна стійкість, екологічність.

Упаковка на кашованій фользі чудово підходить для харчової і фармацевтичної продукції. Вона незамінна там, де вимоги до упаковки є дуже жорсткими. Наша компанія використовує кашировану фольгу виробництва Чехії, Польщі, Італії, Фінляндії.

Рулонна упаковка на еколіні

Дуже затребуваним є виготовлення рулонної упаковки на еколіні. Вона барвиста, естетично приваблива та надійна. Нами використовується еколін произвдства Швеції, який містить унікальний біополімерний матеріал. Серед його переваг - здатність до саморозкладання, в тому числі і під впливом ультрафіолетових променів, екологічність і безпеку для здоров'я людини. Крім того, упаковка з еколіну ергономічна і герметична.

Серед інших матеріалів, які застосовуються нами - пергамент виробництва Росії, ламінований папір виробництва Італії, Польщі.

Наша друкарня оснащена сучасним обладнанням, у виробництві використовуються новітні технології, які допоможуть отримати вам упаковку, яка найвигіднішим чином представить вашу продукцію.

Ми намагаємося бути кращими за якістю обслуговування і постійно вдосконалюємся. Якість нашої продукції, професіоналізм співробітників і розумні ціни приваблюють до нас величезне число замовників. Хочете бути серед їх числа? Звертайтеся до нас прямо зараз! Ми завжди раді новим клієнтам.